Logo

Webinar: Zarządzanie firmą w kryzysie – wzmocnienie procesów zarządczych

Date

Tuesday, June 15, 2021

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Kontakt z Administratorem jest możliwy poprzez skrzynkę mailową, tj.: iod@pl.gt.com.

Dane osobowe przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, tj. dla celów organizacji webinaru. Jeżeli wyraziłeś zgodę, dane przetwarzamy także na podstawie Twojej zgody do celów marketingowych, tj. wysyłka informacji handlowych dotyczących usług oferowanych przez Administratora i spółki powiązane (w tym za pomocą newsletterów).

Twoje dane osobowe mogą trafić do podmiotów przetwarzających danych osobowe na nasze zlecenie, tj. przede wszystkim obsługa mailingu oraz dostawca platformy wykorzystywanej do obsługi webinaru. Wyżej wymienieni dostawcy mogą transferować Twoje dane osobowe do tzw. krajów trzecich, tj. poza EOG. Zgodnie z deklaracjami naszych dostawców usług zabezpieczeniem transferu są standardowe klauzule umowne lub odpowiednia decyzja Komisji Europejskiej. 

Pamiętaj, że Twoja zgoda może być w każdej chwili wycofana. W razie potrzeby skontaktuj się z administratorem Twoich danych osobowych

Pozostałe informacje o szczegółach przetwarzania, a w tym o odbiorcach danych, okresach przetwarzania, czy też na temat rozbudowanego katalogu praw podmiotów danych odnajdziesz w Polityce prywatności Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k..